S minimem potíží

Klasické trhání, komplikovanější extrakce špatně rostlých zubů, resekce kořenových hrotů, hemiextrakce poškozených částí zubu v kosti, kostní štěpy, vyříznutí novotvarů v ústech, odstranění váčků, cyst apod. To je nástin častých operací, které v naší stomatochirurgické ordinaci provádíme.

Při zákrocích využíváme piezochirurgický přístroj. Jde o velmi šikovný a výkonný nástroj, který pracuje na principu vibrací a dá se s ním provádět řada ošetření – od odstranění zubního kamene nebo kazu až po broušení korunky. Nabízí daleko šetrnější i příjemnější postup.

Průběh výkonu

Vždy vás předem důkladně seznámíme se zákrokem, který vás čeká. Vysvětlíme nejasnosti a odpovíme na případné dotazy. Prvním krokem vlastního úkonu bude anestezie, která vám zaručí bezbolestný průběh. 

Jsme vybaveni moderní přístroji, používáme kvalitní materiály a léčivé přípravky, které sehrávají důležitou roli v rychlém a hladkém hojení. Vždy jednáme v souladu s vaším specifickým případem, naší prioritou je zdraví a komfortní ošetření každého pacienta.