Adekvátní náhrada

Keramické výplně, fazety, korunky nebo můstky. Nemusíte vědět, co konkrétní náhrady představují. My vám se vším poradíme a naplánujeme nejpřímější cestu k podmanivému úsměvu.

Jednoduchým a velmi praktickým nástrojem jsou fazety, které dokáží vyladit nerovnosti zubu či jeho odštípnutí (například po úrazu). V případě poškození větší části se obvykle nasazují korunky, které zub posilují a chrání. Pro obsáhlejší vady se rovněž volí keramické výplně. Zubní můstky se pak aplikují na jeden či více poškozených zubů. Prázdný prostor jakoby „přemosťují“, často se využívají po provedené extrakci.

Průběh ošetření

Nemusíte se strachovat o „běžný provoz“. Ze všeho nejdříve vám totiž připravíme provizorní náhradu, abyste mohli po dobu ošetření normálně fungovat. 

​V další fázi provedeme otisk poškozeného zubu, podle kterého v laboratoři zhotovíme virtuální či fyzický model. Ten bude následně sloužit k výrobě samotné protetické pomůcky. Díky prvotřídní technice zaručujeme velmi přesné výsledky, které přispějí k maximálnímu komfortu při nošení.