Dentální hygiena

Vyhněte se zubním kazům, zánětům dásní nebo paradontóze. Dentální hygiena tvoří podstatnou součást preventivní stomatologie a pomáhá předcházet řadě nepříjemných komplikací.

CBCT vyšetření

Dopřejte svým pacientům špičkovou péči. Naše laboratoř je vybavena na speciální CBCT diagnostiku – provádíme třídimenzionální rentgenové vyšetření podporující rychlejší a šetrnější léčbu.

Implantologie

Pojďte se zase naplno usmát a získat nové sebevědomí. Dentálními implantáty vám nahradíme chybějící zuby a vyladíme všechny nedokonalosti. Zákrok zvládneme ambulantně během jednoho dne.

Dětská stomatologie

Nemusí mít ze zubaře strach. O dětské zoubky se staráme citlivým a maximálně bezbolestným způsobem. Zajistěte vašim ratolestem tu nejlepší péči a zdravý vývoj zubů. Věnovat se jim budeme už od miminka.

Stomatologie

Udržujte si silné zuby a zdravé dásně. Ke každému případu přistupujeme individuálně a s náležitou odborností. Nenecháme vás trpět bolestí. Nabízíme moderní prostředí, letité zkušenosti a maximální respekt.

Stomatochirurgie

Netrapte se bolestí osmiček nebo jiných poškozených zubů. Máme zkušené ruce i moderní přístroje, které vás nepříjemných pocitů zbaví. Jednotlivé zákroky provádíme šetrně a bezbolestně, s podporou rychlého hojení.

Parodontologie

Braňte se parodontóze a dalším ústním specialitám. Krvavá dáseň je nejen nepříjemná a bolavá, ale hlavně se může prohloubit do daleko větších obtíží. Nastavíme vám individuální léčebný plán a pomůžeme se správnou regenerací.

Protetická stomatologie

Nebojte se protetiky, darujte si zářivý úsměv. Najdeme efektivní a zároveň estetické řešení, které umí zachránit i velmi poškozené nebo zcela chybějící zuby. Zubní náhrady vyrobíme přesně na míru vašich úst.

Endononcie

Nechte si od nás ošetřit kořenové kanálky. Zachráníme vám díky tomu i zuby, které se potýkají s nenávratně poškozeným zubním nervem. Slibujeme šetrný průběh a vytouženou úlevu od bolesti.

Bělení zubů

Dopřejte si o odstín krásnější úsměv. Zuby nám už v podstatě od útlého dětství tmavnou, naštěstí existují moderní procedury, které jim znovu navrátí běloskvoucí vzhled. Bělení u nás je dlouhodobé a bezpečné.