Světlejší až o 7 odstínů

Zuby vám vybělíme efektivně, šetrně a s dlouhodobým účinkem. Na rozdíl od domácích aplikací se nemusíte strachovat o své zdraví, veškeré postupy probíhají v souladu stanovených bezpečnostních norem.

Naše zuby vlivem barevných pigmentů v potravinách a nápojích, užíváním léků či cigaret postupem času tmavnou. Nanesením speciálního bělicího gelu, který pronikne dovnitř struktury zuby a natáhne na sebe tmavý pigment, můžete získat světlejší a čistější tón.

Průběh ošetření

Předtím než přistoupíme k samotnému bělení, potkáte se s naší dentální hygienistkou. Zuby totiž musí být dokonale čisté bez zubního kamene, plaku a dalších nečistot. Zároveň se dozvíte, co dělat, aby vybělený efekt vydržel co nejdéle.

Jste-li připraveni, budou následovat dvě fáze – příprava a finální bělení. V přípravné fázi vám odborník zakryje dásně a všechny měkké tkáně, který nesmí přejít do kontaktu s bělicím gelem. Pro maximální ochranu pak dostanete i ochranné brýle. Ve fázi bělení už přejdete k samotnému ošetření. Gel se aplikuje na každý jednotlivý zub, rovnoměrně se rozetře na sklovinu a následně dojde k ozáření UV lampou. Její ultrafialové světlo celý proces urychluje. Starý gel se odstraní, zub očistí a nanese se nová vrstva. Probíhají 3 až 4 opakování podle potřeby, dokud se nedosáhne požadovaného zabarvení.