Co se v mládí naučí…

Mléčné zuby nevyžadují zubní péči – to je nepravdivý mýtus, který se bohužel ve společnosti neustále drží. Změňme to. Mléčné zuby potřebují čistit, kontrolovat a zbavovat případného kazu. Jinak hrozí, že špatně porostou a po výměně budou stálé zuby křivé.

Pečujeme nejen o miminka, ale i starší věkové skupiny. Vždy s ohledem na konkrétní požadavky vašeho dítěte. Profesionální, nicméně velmi přátelský přístup je samozřejmostí. Jde nám o to vytvořit pro děti důvěryhodné prostředí, které je nebude zbytečně stresovat.

První návštěvy

Na první prohlídku k nám můžete se svým dítětem zajít už od jeho prvního roku. Pomůžeme s dočišťováním zoubků, pohlídáme správný vývoj, naučíme správné technice a doporučíme vhodné pomůcky, díky nimž snížíte riziko rozvoje problémů na stálém chrupu. 

Při vstupním vyšetření uděláme komplexní kontrolu, zjistíme současnou kvalitu zoubků a správnost jejich postavení. Posléze budeme vývoj sledovat a včasně reagovat na případné obtíže. Společné návštěvy se ponesou v půlročních frekvencích.